Морська Симфонія

Ціна від: 1740 $/м2
Район ОдесиПриморський
АдресаМорехідний провулок
Кількість поверхів20
Площа квартирвід 70 м2
Строк здачіБудинок зданий
Телефон+38(093) 170-32-87
Уточнити ціну
Опис

ЖК «Морська Симфонія» – назва говорить сама за себе.

Купуючи квартиру з видом на море, покупці часто хвилюються, чи не закриється надалі їхній вигляд з вікна якимось іншим будівництвом. Адже купуючи квартиру з морськими видовими характеристиками, ви платите за метр житла набагато дорожче, ніж з виглядом у двір або на місто. Звичайно ж прикро втратити і мрію (вид на море) та переплачені фінанси за цю втрачену розкіш.

«Морська симфонія» це давно зданий, усталений житловий комплекс, який своїм розташуванням гарантує вам на 1000%, що ваш вигляд ніколи не закриють.

Будинок побудований на одному з пляжів Аркадії, прямо біля води, за найсучаснішими технологіями.

Вид на море у цьому комплексі починається вже з паркінгу.

Своя зона для засмаги є суто для мешканців, оригінально оформлена прибудинкова територія. Морське лікувальне повітря п’янить цілодобово.

Світанки, заходи сонця, прогулянки по узбережжю Аркадії, безмежні можливості насиченої інфраструктури – все це перетворює ваше життя на суцільний кайф.

Просторі квартири з панорамним склінням допомагають вам насолоджуватися видами морської затоки, вогнів нічного міста, кораблями на рейді, місячними доріжками і т.д.

Купуємо квартиру, робимо ремонт та насолоджуємося кожною хвилиною!

Купуючи квартиру Ви не сплачуєте жодних комісій! Наші фахівці проконсультують Вас щодо нерухомості, проведуть порівняльний аналіз та допоможуть підібрати найоптимальніший варіант під Ваш запит!

Телефонуйте! І повірте, Ви залишитеся дуже задоволені.

Галерея
Хід будівництва
Планування